IRIFF - 5487كاپیتان پرسپولیـس گفت: سپاهان از بازیكنـان و كـادر فنی خوبی برخوردار اسـت و همیشـه خود را به عنــوان یك مدعی مطرح كرده است. كریم باقری در گفت و گو با فارس اظهار داشت: اردوی امـارات برای تیم ما بسیــار مفید بود. دوست دارم بازیكنانــی كه به تیم اضافــه شده‌اند هرچــه زودتر با سایر بازیكنان هماهنگ شوند. 5487 5487 5487[+ ادامه مطلب]

وی افزود: خوشحالم كه به عنوان كاپیتان پرسپولیس می‌بینم تمام بازیكنان برای موفقیت تیم تلاش می‌كنند. امیدوارم تیم به انسجام كافی برسد و بتوانیم جواب خواسته‌های هواداران را بدهیم.
باقری با بیان اینكه صحبت از قهرمانی سخت است، عنوان كرد: در بالای جدول تمام تیم‌ها به دنبال كسب امتیاز از حریفان هستند.؛ در نیم فصل دوم بازی‌های سختی در پیش‌رو داریم و باید تلاش خود را دوچندان كنیم.
كاپیتان پرسپولیس در خصوص بازی روز 7 آذر با سپاهان تصریح كرد: كسب امتیاز در اصفهان برای روحیه تیم لازم است؛ سپاهان چند سال است كه با مدیریتی قوی تیم قدرتمند را راهی مسابقات می‌كند. سپاهان از بازیكنان و كادر فنی خوبی برخوردار است و همیشه خود را به عنوان یك مدعی مطرح كرده است.
باقری ادامه داد: اگر دقت كنیم می‌توانیم با امتیاز اصفهان را ترك كنیم. با برگزاری تمرینات پر فشار به شرایط ایده‌آل نزدیك شده‌ایم.
وی درباره مصدومیتش گفت: از ناحیه آشیل پا آسیب دیده‌ام و امیدوارم با بهبودی كامل پرسپولیس را در ادامه لیگ همراهی كنم.
تیم فوتبال پرسپولیس روز گذشته امارات را به مقصد تهران ترك كرد. بازیكنان امروز به دستور كادر فنی استراحت می‌كنند و از فردا تمرینات از سر گرفته می‌شود.