IRIFF - 5487سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت: چون به دنبال آرامش تیم هستم صلاح می‌بینم در برخی از اوقات سكوت كنم. 5487حبیب كاشانی در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس درباره كم مصاحبه كردن خود تصریح كرد: درست نیست مسئول پرسپولیس هر روز و هر دقیقه به خاطر یك مطلب مصاحبه كند. به همین دلیل صلاح می‌بینم در برخی از اوقات سكوت كنم چون ما به دنبال آرامش پرسپولیس هستیم نه اینكه تیم وارد حاشیه شود. [+ ادامه مطلب]

وی افزود: تلاش كردم در این مدت كه در پرسپولیس حضور دارم تیم به رفاقت و دوستی برسد، اما مأموریت من هنوز تمام نشده و در نیم‌فصل دوم باید این كار را انجام دهم.

كاشانی در مورد اینكه كدام بازیكنان از پرسپولیس جدا شده و چه بازیكنانی اضافه می‌شوند گفت: درباره اضافه شدن كریمی به پرسپولیس هیچ چیز مشخص نیست. می‌خواستیم چند بازیكن را معاوضه كنیم، مثلا آرفی اگر بخواهد به تیمی برود به خاطر شرایط آئین‌نامه‌ای لیگ برتر حتمأ یك بازیكن اروپایی باید جایگزین او شود. واقعأ نمی‌شود كاری كرد، چون در این صورت دستمان خالی می‌شود و دچار مشكل خواهیم شد.

وی یادآور شد: تعویض بازیكنان برای ما سخت است و فعلأ تصمیم گرفتیم با همین بازیكنان به كار خود ادامه دهیم، اما چند بازیكن پیشنهادات خوبی دارند و هنوز در مورد انتقال آنها به تصمیم قطعی نرسیده‌ایم.

كاشانی درباره حضور نیكبخت در پرسپولیس گفت: قصد داشتیم نیكبخت واحدی را به تیم اضافه كنیم كه هنوز موفق به این كار نشده‌ایم. به همین دلیل با شرایط موجود به كار ادامه دهیم تا بعد از بازگشت از امارات تصمیمات نهایی را اتخاذ كنیم.

سرپرست باشگاه پرسپولیس در مورد حضور در اردوی امارات به فارس گفت: می‌خواهم چند روزی در امارات كنار تیم باشم و با مسئولان چند باشگاه اماراتی نیز در مورد همكاری ورزشی و فعالیت‌های اقتصادی بحث و گفت‌وگو كنم. در هر صورت ما پرسپولیس هستیم و تیمی بزرگ در آسیا محسوب می‌شویم و هر تیمی دوست دارد با ما همكاری كند.

كاشانی در پاسخ به این سئوال كه چرا دوست ندارید درباره اختلافات پیش آمده با انصاری‌فرد و هدایتی صحبت كنید، عنوان كرد: با هیچ كس اختلاف ندارم و به كار خود ادامه می‌دهم. برای تمام كسانی كه روزی در پرسپولیس حضور داشته‌اند آرزوی موفقیت می‌كنم و از خبرنگاران می‌خواهم دیگر این سئوال‌ها را از من نپرسند.

وی در مورد وضعیت پرسپولیس در نیم‌فصل دوم اظهار داشت: با نتایج به دست آمده در بازی‌های اخیر اختلاف ما با صدر جدول كم شده است. تیم‌ها به یكدیگر نزدیك هستند و این كار را برای ما سخت كرده است. سعی می‌كنم با همكارانم در باشگاه بستری را آماده كنیم كه كرانچار و بازیكنان با آرامش به كار خود ادامه دهند.

كاشانی گفت: بدون شك نیم فصل دوم باید قدر امتیاز‌ها را بیشتر بدانیم و هر بازی حكم فینال را دارد. جا دارد از سازمان تربیت بدنی و سعیدلو تشكر كنم كه با كمك خود باعث حل مشكل بازیكنان پانامایی شد.