IRIFF - 5487 5487 وسلی برزیلیا به همراه مدیر برنامه‌هایش در جلسه‌ای با حبیب كاشانی و معاون حقوقی باشگاه، درباره وضعیت این بازیكن گفت‌وگو كردند. در این جلسه كه صبح امروز (دوشنبه) در دفتر حبیب كاشانی در محل باشگاه برگزار شد وسلی برزیلیا در مورد دلایل غیبت خود توضیحاتی را ارائه داد و این غیبت را ناشی از مشكلات خانوادگی عنوان كرد. 5487 5487 5487[+ ادامه]

وسلی همچنین علی رغم قطعیت فسخ قرارداد باشگاه با وی، با ارائه نامه ای ضمن تشریح دلایل این غیبت، از مدیریت باشگاه، كادر فنی و هواداران پرسپولیس، عذرخواهی كرد.

حبیب كاشانی نیز در این جلسه، ضمن جویا شدن مشكلات وسلی و وضعیت فرزند تازه متولد شده وی، گفت:باشگاه پرسپولیس به عنوان یك باشگاه حرفه ای موظف به رفتار حرفه ای بوده و در عین حال از بازیكنان و كادر فنی نیز انتظار رفتار ها و تصمیم های حرفه ای در خصوص مسئولیت های خود را دارد.
سرپرست باشگاه پرسپولیس به هزینه های مادی و معنوی و خدشه ای كه این گونه رفتار های غیرحرفه ای به باشگاه وارد می كند، اشاره و تاكید كرد: بر این اساس، باشگاه موظف به برخورد مناسب با این گونه مسایل است. تصمیم باشگاه پرسپولیس مبنی بر فسخ قرارداد با وسلی نیز در راستای انجام وظایف قانونی و حرفه ای بوده است.
كاشانی با ابراز تاسف از این موضوع و با تاكید بر اینكه رویكرد باشگاه پرسپولیس در خصوص فسخ قرارداد وسلی برزیلیا، قابل برگشت نیست، افزود: با این وجود باشگاه پرسپولیس همواره به ابعاد انسانی و اخلاقی مسایل پایبند است و در همین راستا آمادگی خود را برای هرگونه مساعدت ممكن در جهت تقلیل اثرات نامطلوب فسخ قرارداد با این بازیكن اعلام می كند.
سرپرست باشگاه پرسپولیس، همچنین با اشاره به ابراز علاقه مندی برخی باشگاه ها برای جذب این بازیكن، آمادگی باشگاه پرسپولیس را برای همكاری و مساعدت های لازم در این خصوص، اعلام كرد.
حبیب كاشانی ضمن آرزوی سلامتی و موفقیت برای وسلی و خانواده اش، اظهار امیدواری كرد، شاهد حضور موفقیت آمیز او به عنوان یك بازیكن فنی و خوب در موقعیت های دیگر باشد.