IRIFF - 5487 دیـــدار تیم‌های سپاهــــان و پرسپولیــــس با نتیجه 2 بر یك به ســـود سپاهـــان به پایان رسیـــد. دیدار سپاهـــان و پرسپولیــس از ساعت 14 در ورزشگاه فولادشهر اصفهان در حضور 12 هزار تماشاگر زیر بارش شدید برف آغاز شـــد. دو تیـــم بازی را در حالــی آغاز كردند كه بارش برف مانع از این بود كه شاگردان امیر قلعه نویی و كرانچـــار بتوانند خواسته های تاكتیكـی خود را در زمین پیاده كنند. 5487 5487[+ ادامه مطلب]

در شرایطی كه پرسپولیس نتوانست موقعیت خاصی را روی دروازه سپاهان ایجاد كند و سپاهان چند موقعیت نه چندان خوب را از دست داده بود در دقیقه 26 ابراهیم توره با پاس خوب احسان حاج صفی توانست دروازه پرسپولیس را باز كند.
بعد از این گل در حالی كه به نظر می رسید پرسپولیس برای جبران نتیجه؛ بازی هجومی تری انجام دهند این بازیكنان سپاهان بودند كه میل به گل دوم داشتند. با این حال 45 دقیقه اول با یك گل به سود میزبان خاتمه یافت.
در نیمه دوم شكل بازی پرسپولیس تغییر پیدا كرد و بازی بهتری را به نمایش گذاشت اما شاگردان امیر قلعه نویی هم چند موقعیت خود را از دست دادند.
سرانجام پرسپولیس بعد از چند تلاش نیمه كاره موفق شد در دقیقه 64 توسط سپهر حیدری به گل تساوی برسد.
بعد از این گل پرسپولیس بر حملات خود افزود و توانست در دقیقه 70 با خطای بنگر روی مجتبی زارع صاحب پنالتی شود اما این ضربه را عادل كلاه كج از دست داد و رحمتی توانست این توپ را مهار كند.
در ادامه بازی و در دقیقه 90 با خطای معمارزاده روی بازیكن سپاهان، این تیم صاحب پنالتی شد و هادی عقیلی این ضربه را به گل تبدیل كرد.
در دقیقه 92 بار دیگر این پرسپولیس بود كه صاحب ضربه پنالتی شد و این بار هادی نوروزی پشت ضربه قرار گرفت اما این ضربه را هم رحمتی گرفت تا این دروازه بان با درخشش خود زمینه ساز برتری 2 بر یك سپاهان شود.
سپاهان با این پیروزی 34 امتیازی و صدرنشین شد. پرسپولیس هم 26 امتیازی باقی ماند.

قضاوت این مسابقه بر عهده هدایت ا... ممبینی بود. وی به معمارزاده از پرسپولیس و بنگر، خیری از سپاهان كارت زرد داد و شیث رضایی را از پرسپولیس در دقیقه 35 با كارت قرمز مستقیم اخراج كرد.

بازیكنان سپاهان:
سید مهدی رحمتی، هادی عقیلی، سید جلال حسینی، محسن بنگر، احمد آل نعمه(72- آرماندو)، شاهین خیری، محرم نویدكیا(94 حسین پاپی)، مهدی كریمیان،احسان حاج صفی، احمد جمشیدیان(80- بهمن طهماسبی)، ابراهیم توره
سرمربی: امیر قلعه نویی

بازیكنان پرسپولیس:
میثاق معمارزاده، نبی ا... باقری ها، ابراهیم شكوری، علیرضا محمد، شیث رضایی، سامان آقازمانی، عادل كلاه كج(83- تیاگو)، محمد منصوری، حسین بادامكی(62- مجتبی زارع)، محسن خلیلی( 38- سپهر حیدری)، هادی نوروزی
سرمربی: زلاتكو كرانچار