IRIFF - 5487سرمربی پرسپولیس گفت: شنیدن خبر شكست تیم ملی فوتبال ایران برابر اردن برایم تكان‌دهنده بود. زلاتكو كرانچار در گفت‌وگو با فارس در مورد آخرین شرایط پرسپولیس در آستانه دیدار حساس روز شنبه آینده مقابل سپاهان تصریح كرد: 5487 5487 5487[+ ادامه مطلب]

 5487

هر روز بیشتر به شرایط آرمانی نزدیك می‌شویم و امیدوارم بتوانیم یك بازی زیبا و تماشاگر پسند را مقابل سپاهان به نمایش بگذاریم.
وی در مورد نتیجه این دیدار گفت: پیشگویی سخت است، اما در حال حاضر پرسپولیس به مرز آمادگی 80 درصد رسیده است. ما تا آخر هفته برای دیدار با سپاهان صددرصد آماده خواهیم شد.
كرانچار با اشاره به اینكه تكلیف مصدومیت كریم باقری تا چهارشنبه مشخص می‌شود؛ افزود: حیف شد هوار محمد و مجتبی زارع با ما نیستند، اما می‌دانم در شرایط خوبی به سر می‌برند و در تیم‌های ملی كشورشان بدن‌های آماده‌ای دارند. البته هوار محمد در اردوی امارات نتوانست خود را به ما ملحق كند، اما تا 2 روز دیگر به ایران خواهد آمد و مشكلی از لحاظ بدنی نخواهد داشت.

وی درباره غیبت وسلی گفت: این بازیكن را قطعاً مقابل سپاهان بازی نمی‌دهم. او 15 روز به تمرین بدنسازی شدید نیاز دارد و تا این كار را انجام ندهد به تركیب پرسپولیس بازنخواهد گشت. می‌دانم وسلی مشكل خانوادگی داشته، اما او خبر را به ما اعلام نكرد و باشگاه در مورد این بازیكن تصمیم‌گیری خواهد كرد.
كرانچار در مورد مصدومیت سپهر حیدری و شیث رضایی اظهار داشت: شیث در دوبی از ناحیه پا دچار درد بود و سپهر هم امروز در تمرینات پایش پیچ خورد. ما مشكلی نداریم و این مصدومیت‌ها در مكانیزم تاكتیكی ما اثری نخواهد داشت.
سرمربی پرسپولیس یادآور شد: باقری‌ها، شیری، آرفی و پروین از تیم ما جدا نمی‌شوند. پیشنهاداتی بوده، اما دوست دارم همه بازیكنان را داشته باشم. بازیكنان نباید به شایعات توجه كنند.
وی افزود: از اردوی دبی راضی هستم و امیدوارم شرایط طوری مهیا شود كه بتوانیم سپاهان را با انجام یك بازی زیبا شكست دهیم.

كرانچار در مورد گلزنی پسرش در مسابقه دیشب لیگ برتر انگلیس در دیدار تیم‌های تاتنهام و ویگان كه با برتری 9 بر یك تانتهام همراه بود؛ یادآور شد: از این اتفاق خوشحالم و مطمئن باشید نیكو در تركیب تاتنهام بیشتر از این می‌درخشد. امیدوارم وی برای تیم ملی كرواسی گلزنی كند تا بتواند خاطرات من را زنده كند.
این مربی كروات در مورد بازی تیم‌های ملی ایران و اردن گفت: متاسفانه این دیدار را به دلیل جابه‌جایی آپارتمان ندیدم و نمی‌توانم در مورد آن اظهار نظر كنم، اما حیف شد كه ایران به اردن باخت و شنیدن این خبر تكان دهنده بود.